Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

van Osch Halen.

Industriepark 1122
3545 Halen

Telefoon: 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Leo van Osch
COO

Hans Van Looy
Operationeel Directeur



Jorg Radoux
Fleetadviseur

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be
Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Ann van Osch
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 37 013 46 01 37
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 37 013 46 01 37
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be


Andy Hofman
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 40 - 0479 76 19 30 013 46 01 40 - 0479 76 19 30
E-mail: Andy.Hofman@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 40 - 0479 76 19 30 013 46 01 40 - 0479 76 19 30
E-mail: Andy.Hofman@vanosch.net.bmw.be
Michel Lauwers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 41 - 0475 32 68 56 013 46 01 41 - 0475 32 68 56
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 41 - 0475 32 68 56 013 46 01 41 - 0475 32 68 56
E-mail: Michel.Lauwers@vanosch.net.bmw.be
Philippe Djemmali
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 013 46 01 30 - 0474 20 16 42 013 46 01 30 - 0474 20 16 42
E-mail: Philippe.Djemmali@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 - 0474 20 16 42 013 46 01 30 - 0474 20 16 42
E-mail: Philippe.Djemmali@vanosch.net.bmw.be
Laurent Canniere
Product Genius

Telefoon: 013 46 01 30 - 0495 37 16 23 013 46 01 30 - 0495 37 16 23
E-mail: Laurent.Canniere@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 - 0495 37 16 23 013 46 01 30 - 0495 37 16 23
E-mail: Laurent.Canniere@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Philip Vanesch
Verkoopsafgevaardigde

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 93 92 15 013 46 10 51 - 0477 93 92 15
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 93 92 15 013 46 10 51 - 0477 93 92 15
E-mail: Philip.Vanesch@vanosch.net.bmw.be
Andreas Langenaken
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be


Kevin Vanlingen
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 31 013 46 01 31
E-mail: Kevin.Vanlingen@vanosch.net.bmw.be
Ben Van Calster
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 35 013 46 01 35
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 35 013 46 01 35
E-mail: Ben.Van-Calster@vanosch.net.bmw.be
Jochen Mulders
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 34 013 46 01 34
E-mail: Jochen.Mulders@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 34 013 46 01 34
E-mail: Jochen.Mulders@vanosch.net.bmw.be


Bernadine Leemans
Boekhouding

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 39 013 46 01 39
E-mail: Bernadine.Leemans@vanosch.net.bmw.be
Hilde van Osch
Administratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hilde.van-Osch@vanosch.net.bmw.be
Liliane Ruysen
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Liliane.Ruysen@vanosch.net.bmw.be
Karen Leunen
Service Advisor

Telefoon: 013 46 01 32 013 46 01 32
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 32 013 46 01 32
E-mail: Karen.Leunen@vanosch.net.bmw.be
Kim Pauwels
Verkoopsadministratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kim.Pauwels@vanosch. net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kim.Pauwels@vanosch. net.bmw.be
Hanne Raymaekers
Verkoopsadministratie

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Hanne.Raymaekers@vanosch.net.bmw.be
Koen Jacobs
Administratie Premium Selection

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Koen.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Koen.Jacobs@vanosch.net.bmw.be


Andy Vandenreyt
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Andy.Vandenreyt2@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Andy.Vandenreyt2@vanosch.net.bmw.be
Tom Prinsen
Magazijnier

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 36 013 46 01 36
E-mail: Tom.Prinsen@vanosch. net.bmw.be


Kris Wouters
Werkplaatsverantwoordelijke Mechaniek

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Kris.Wouters@vanosch.net.bmw.be


Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Verkoop

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Receptie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Magazijn

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon : 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 16:30

Carrosserie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

BMW Example Region Example Dealer 1

Optional line 1
Frankfurter Ring 35, , 80807, Munich, Germany, Optional line 1, Optional line 2

BMW Example Region Example Dealer 2

+49 (40) 5530110
Landsberger Str. 170,, 80687 München, Germany

BMW Example Region Example Dealer 3

+49 (40) 5530110
Ingolstädter Str. 172, , 80939 München, Germany

BMW Example Region Example Dealer 4

+49 (40) 5530110
Schleißheimer Str. 82, 85748, , Garching bei München, Germany
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
Example Street 10-20,
12345 Exampletown, Example Country
Optional line 1
Optional line 2
Telephone: +49 (40) 5530110 +49 (40) 5530110
Calculate route
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top