Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Van Osch Hasselt.

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Telefoon: 011 21 15 10
E-mail: info@vanoschhasselt.net.bmw.be

COO
Leo van Osch
COO



Leo Labie
Operationeel directeur



Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be


Jorg Radoux
Fleetadviseur

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0475 77 96 33 0475 77 96 33
E-mail: Jorg.Radoux@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Ann van Osch
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be


Stefan Beckers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 35 57 - 0477 26 87 87 011 26 35 57 - 0477 26 87 87
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 57 - 0477 26 87 87 011 26 35 57 - 0477 26 87 87
E-mail: Stefan.Beckers@vanosch.net.bmw.be
Kurt Smets
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 28 81 63 - 0486 53 46 85 011 28 81 63 - 0486 53 46 85
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 63 - 0486 53 46 85 011 28 81 63 - 0486 53 46 85
E-mail: Kurt.Smets@vanosch.net.bmw.be
Steve Wachowiak
Verkoopafgevaardigde BMW M

Telefoon: 011 28 81 65 - 0478 37 93 76 011 28 81 65 - 0478 37 93 76
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 65 - 0478 37 93 76 011 28 81 65 - 0478 37 93 76
E-mail: Steve.Wachowiak@vanosch.net.bmw.be
Robin Melotte
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 - 0487 19 36 07 011 21 15 10 - 0487 19 36 07
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 - 0487 19 36 07 011 21 15 10 - 0487 19 36 07
E-mail: Robin.Melotte@vanosch.net.bmw.be
Karel Jans
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 30 35 38 - 0495 70 76 00 011 30 35 38 - 0495 70 76 00
E-mail: karel.jans@vanosch.net.bmw.be
Thomas Thoelen
Product Genius

Telefoon: 011 21 15 10 - 0479 03 99 46 011 21 15 10 - 0479 03 99 46
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 - 0479 03 99 46 011 21 15 10 - 0479 03 99 46
E-mail: Thomas.Thoelen@vanosch.net.bmw.be


Joeri Peeters
Sales Advisor

Telefoon: 011 26 35 51 011 26 35 51
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 51 011 26 35 51
E-mail: Joeri.Peeters@vanosch.net.bmw.be


Frank Laeveren
Coördinator Premium Selection

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 10 51 - 0477 37 01 88 013 46 10 51 - 0477 37 01 88
E-mail: Frank.Laeveren@vanosch.net.bmw.be
Kristof Godinho
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 20 - 0487 71 97 51 011 26 50 20 - 0487 71 97 51
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 20 - 0487 71 97 51 011 26 50 20 - 0487 71 97 51
E-mail: Kristof.Godinho@vanosch.net.bmw.be
Andreas Langenaken
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 50 23 - 0477 48 80 57 011 26 50 23 - 0477 48 80 57
E-mail: Andreas.Langenaken@vanosch.net.bmw.be


Bert Flament
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 011 26 35 53 011 26 35 53
E-mail: Bert.Flament@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 53 011 26 35 53
E-mail: Bert.Flament@vanosch.net.bmw.be
Jeffrey Vanbergen
Service Advisor

Telefoon: 011 26 35 56 011 26 35 56
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 56 011 26 35 56
E-mail: Jeffrey.Vanbergen@vanosch.net.bmw.be
Marc Slechten
Service Advisor

Telefoon: 011 28 81 61 011 28 81 61
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 61 011 28 81 61
E-mail: Marc.Slechten@vanosch.net.bmw.be
Patrick Schiffeleers
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: patrick.schiffeleers@vanosch.net.bmw.be
Fabienne Millet
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Fabienne.Millet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Fabienne.Millet@vanosch.net.bmw.be
Stevy Houbrechtts
Service Advisor

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Stevy.Houbrechts@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Stevy.Houbrechts@vanosch.net.bmw.be


Erica Christens
Service Advisor: Facturatie & Garantie

Telefoon: 011 26 35 55 011 26 35 55
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 55 011 26 35 55
E-mail: erica.christens@vanosch.net.bmw.be


Katrien Jennart
Boekhouding

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: Katrien.Jennart@vanosch.net.bmw.be
Kim Theunis
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 28 81 68 011 28 81 68
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 68 011 28 81 68
E-mail: Kim.Theunis@vanosch.net.bmw.be
An Snellinx
Boekhouding

Telefoon: 011 26 15 10 011 26 15 10
E-mail: An.Snellinx@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 15 10 011 26 15 10
E-mail: An.Snellinx@vanosch.net.bmw.be
Tamara Isenborghs
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 54 011 26 35 54
E-mail: tamara.isenborghs@vanosch.net.bmw.be
Bianca Smeets
Administratie

Telefoon: 011 28 81 64 011 28 81 64
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 28 81 64 011 28 81 64
E-mail: Bianca.Smeets@vanosch.net.bmw.be
Pieter Kubben
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Pieter.Kubben@vanosch.net.bmw.be
Ingrid Lodewijckx
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Ingrid.Lodewijckx@vanosch.net.bmw.be


Joris Baerten
Magazijnier

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Joris.Baerten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Joris.Baerten@vanosch.net.bmw.be
Dimitri Verding
Magazijnier

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 52 011 26 35 52
E-mail: Dimitri.Verding@vanosch.net.bmw.be
Wim Renders
Hulpmagazijnier

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Wim.Renders@vanosch.net.bmw.be


Eric Jacobs
Werkplaatsleider Mechaniek

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail: Eric.Jacobs@vanosch.net.bmw.be


Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Sales

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Receptie

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00

Werkplaats

Scheepvaartkaai 14
3500 Hasselt

Contact

Telefoon: 011 21 15 10 011 21 15 10
E-mail : info@vanoschhasselt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 12:30 - 16:00
Za : 09:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

BMW Van Osch Hasselt N.V.

Scheepvaartkaai 14, 3500 Hasselt, Belgique
Scheepvaartkaai 14,
3500 Hasselt, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top