Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

van Osch Tienen.

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Telefoon: 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

COO
Leo van Osch
COO



Lieven Daenen
Operationeel Directeur



Sofie Timmermans
Fleetadviseur

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 0486 55 68 84 0486 55 68 84
E-mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be


Ellen Leten
Financieel Directeur

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: Ellen.Leten@vanosch.net.bmw.be
Jeremy Hauspie
Business Controller

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 30 013 46 01 30
E-mail: jeremy.hauspie@vanosch.net.bmw.be


Kim Van Esser
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.bmw.be
Evelien Heyligen
Junior Marketing Coördinator

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 011 26 35 59 011 26 35 59
E-mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.bmw.be


Ann van Osch
Responsable Après-vente

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Ann.Van-Osch@vanosch.net.bmw.be


Carlo Carbone
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 71 13 47 016 81 25 39 - 0497 71 13 47
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 71 13 47 016 81 25 39 - 0497 71 13 47
E-mail: carlo.carbone@vanosch.net.bmw.be
Dominique Druwé
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 016 78 18 97 - 0478 07 54 41 016 78 18 97 - 0478 07 54 41
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 97 - 0478 07 54 41 016 78 18 97 - 0478 07 54 41
E-mail: Dominique.Druwe@vanosch.net.bmw.be
Olivier Penxten
Junior Sales

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 81 85 89 016 81 25 39 - 0497 81 85 89
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 - 0497 81 85 89 016 81 25 39 - 0497 81 85 89
E-mail: olivier.penxten@vanosch.net.bmw.be
Siemen Schampaert
Product Genius

Telefoon: 016 81 25 39 - 0477 86 45 16 016 81 25 39 - 0477 86 45 16
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 - 0477 86 45 16 016 81 25 39 - 0477 86 45 16
E-mail: Siemen.Schampaert@vanosch.net.bmw.be


Mathias Behets
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Mathias.Behets@vanosch.net.bmw.be
Christine Van Haele
Service Advisor

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Christine.Van-Haele@vanosch.net.bmw.be
Maarten Rondou
Service Advisor

Telefoon: 016 78 18 91 016 78 18 91
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 91 016 78 18 91
E-mail: Maarten.Rondou@vanosch.net.bmw.be


Diane Van Bylen
Administration des ventes

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Diane.Van-Bylen@vanosch.net.bmw.be

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: Diane.Van-Bylen@vanosch.net.bmw.be
Ria Vanderbist
Comptabilité

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be

Téléphone: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: ria.vanderbist@vanosch.net.bmw.be


David Daniels
Magazijnier

Telefoon: 016 78 18 92 016 78 18 92
E-mail: david.daniels@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 92 016 78 18 92
E-mail: david.daniels@vanosch.net.bmw.be


Luc Veulemans
Werkplaatsleider mechaniek

Telefoon: 016 78 18 94 016 78 18 94
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 016 78 18 94 016 78 18 94
E-mail: Luc.Veulemans@vanosch.net.bmw.be


Guy Jacobs
Verantwoordelijke Carrosserie
Joris Verhoeven
Magazijnier
Inge Ools
Facturatie & Administratie

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: Inge.Ools@vanosch.net.bmw.be
Werner Pironet
Werkplaatsleider

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Telefoon: 013 46 01 46 013 46 01 46
E-mail: Werner.Pironet@vanosch.net.bmw.be

Verkoopafdeling

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 10:00 - 16:00

Receptie

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail : info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00

Werkplaats

Ambachtenlaan, 2a
3300 Tienen

Contact

Telefoon: 016 81 25 39 016 81 25 39
E-mail: info@vanoschtienen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 16:30
Za : 08:00 - 12:00

Carrosserie

Industriepark 1122
3545 Halen

Contact

Telefoon: 013 46 01 45 013 46 01 45
E-mail: info@vanoschhalen.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 17:00

BMW Van Osch Tienen

Ambachtenlaan 2, 3300 Tienen, Belgique
Ambachtenlaan 2,
3300 Tienen, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top